8 березня – Міжнародний жіночий день

Дата: 06.03.2019 16:36

Дорогі тальнівчанки!

Міжнародний жіночий день – одне з родинних свят, яке сповнює наші серця найщирішими, найпрекраснішими почуттями любові й поваги до Вас, дорогі наші матері, сестри, дружини, донечки і колегині.
         День 8 Березня – чудова нагода для того, щоб сердечно подякувати за доброту, мудрість, самовідданість, які так потрібні у цей непростий час. Без Вашої допомоги і підтримки не уявляється теперішнє і майбутнє незалежної України, рідного краю.
         У цей весняний святковий день хочеться побажати всім жінкам: нехай збудуться всі ваші заповітні мрії. Нехай всі негаразди обійдуть вас стороною. Нехай ваші душі відігріються теплим весняним сонцем, а вдома вас чекають тільки веселий настрій та посмішки близьких.
        Бажаємо Вам, шановні, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, миру, Божої благодаті в ім’я звершення ваших мрій і сподівань.

перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка

голова районної ради Валентина Любомська