Відбулося засідання спостережної комісії

Дата: 10.12.2018 16:46

Фото без описуСьогодні, 10 грудня, відбулося засідання спостережної комісії

Тальнівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак.

Головним завданням комісії є організації громадського контролю за дотриманням прав, законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

Тетяна Півторак звернула увагу присутніх на законодавчу базу діяльності спостережної комісії. Також було заслухано звіт про  роботу комісії у 2018 році.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Микола Писар відзначив основні моменти профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Начальник Тальнівської філії центру зайнятості Світлана Савченко повідомила про стан працевлаштування осіб, звільнених від відбування покарання.

Фото без описуБуло обговорено проблемні питання, зокрема,  порядок фінансування  органами місцевого самоврядування суспільно-корисних робіт, що виконуються умовно засудженими та звільненими від відбування покарання. Про це проінформував начальник Тальнівського районного сектору з питань пробації Олександр Крутій.

У підсумку було обговорено основні напрямки роботи комісії на наступний рік.