ОНЛАЙН-ЧАТ

Дата: 02.01.2019 16:56

Фото без описуЗ метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Черкаській області запроваджено новий сервіс - "Онлайн-чат".

Онлайн-чат - сучасний засіб комунікації між органами влади та громадянами, який забезпечить швидке реагування на звернення громадян, які стосуються процедури державної реєстрації актів цивільного стану.

За його допомогою громадяни мають можливість:

• задати питання та одразу отримати відповідь в режимі "живого спілкування";
  • поставити питання в будь-який зручний час, відповідь на яке можна отримати в найкоротший термін;
  • оцінити якість наданих послуг і написати свою думку.

Перевагою Онлайн-чату є зручність для громадян; скорочення витрат; швидке рішення проблем та зростання довіри і лояльності. Люди відчувають себе більш впевнено і невимушено, якщо знають, що в будь-який час можуть звернутися за допомогою до фахівця, достатньо лише відкрити віконце чату.

Скористатися послугою та отримати відповіді на запитання в режимі онлайн можна, звернувшись на офіційні веб-сайті Головного територіального управління юстиції в Черкаській області.

Онлайн чат працює цілодобово. «Живе спілкування» забезпечується за графіком роботи відділу ДРАЦС:

понеділок - четвер з 8.45 до 18.00

п’ятниця з 8.45 до 16.45

В інші дні та години ви можете надіслати онлайн запитання, відповідь на яке отримаєте невідкладно в найближчі робочі години».

Відділ ДРАЦС