Виїзний прийом громадян у Шаулисі

Дата: 20.06.2018 16:57

Сьогодні, 20 червня, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка провів особистий прийом громадян за місцем проживання у селі Шаулиха, де було розглянуто питання щодо підвезення дітей до найближчого навчального закладу Шкільним автобусом у новому навчальному році. Також із працівниками сільської ради було обговорено питання надходжень до місцевого бюджету, сплати у повному обсязі податків місцевими сільгоспвиробниками.

З цього приводу 22 червня у селі Шаулисі відбудеться виїзне засідання міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі, на яке будуть запрошені недобросовісні платники податків, одноосібники, які використовують землі не за цільовим призначенням.