Міста та ОТГ Черкащини поглиблюють співпрацю з Фондом енергоефективності

Дата: 15.09.2020 10:31

Пресслужба ОДА

Економно та енергоефективно прагнуть працювати й жити громади Черкащини. Сьогодні Черкаси, Канів, Золотоноша, а також Чигиринська, Тальнівська й Червонослобідська ОТГ підписали Меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності України.

Через карантинні обмеження, Меморандум в офлайн-режимі підписали Черкаси, Золотоноша, Чигиринська та Червонослобідська ОТГ. Он-лайн – Тальне та Канів. Черкаська ОДА активно співпрацює з регіональними представниками проекту ЄС/ПРООН та програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності України в Черкаській області, відзначає перший заступник очільника області Дмитро Ляшов.

Більше інформації: