Дорожні роботи: ремонт мосту у с. Криві Коліна

Дата: 15.09.2020 12:56

Фото без описуПродовжуємо інформувати про стан виконання дорожніх робіт у Тальнівському районі.

Тривають поточні дрібні (ямкові) ремонти доріг загального користування  місцевого значення за рахунок експлуатаційного утримання. На сьогодні ведуться роботи на автодорозі О 241404 Тальне – Криві Коліна – Лоташеве - Пальчик.

15 вересня голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал спільно із начальником відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталієм Захарчуком проінспектували стан та якість  виконаних робіт на ділянці вказаної дороги, а саме: ремонт мосту у с. Криві Коліна.

Роботи проводяться субпідрядною організацією «Будівельне управління №77» м. Черкаси на умовах договору із підрядником ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», який виграв тендер по Тальнівському району.  Гарантійний термін виконаних робіт – 2 роки.