Відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії

Дата: 17.09.2020 11:00

Фото без опису16 вересня голова райдержадміністрації Олександр Цимбал провів чергове засідання міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

Членами комісії було відзначено важливість проведення інформаційно-роз`яснювальної  роботи щодо переваг офіційного працевлаштування, повноти сплати податку на доходи фізичних осіб, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, встановлення контролю за розрахунками господарств з власниками земельних часток (паїв) тощо.

Комісією було розглянуто питання, подані фінансовим управлінням райдержадміністрації, відділенням податкової інспекції та відділом обслуговування громадян ГУ ПФУ.

Було проведено роботу згідно порядку денного, та заплановано відповідні заходи на наступне засідання комісії.