17 вересня – День рятівника України

Дата: 17.09.2020 12:21

Шановні працівники цивільного захисту України! Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада вітають вас з професійним святом.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску рятівників, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, якнайбільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА