За вісім місяців поточного року проведено 242 фактичні перевірки

Дата: 21.09.2020 14:27

Фото без опису

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що з запровадженням Закону України від 30.03.2020 № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з  поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»на період з 18 березня введено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок, крім фактичних перевірок в частині порушення вимог законодавства в частині: обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів; цільове використання пального та спирту етилового, обладнання акцизних складів витратомірами – лічильниками.

Відділом фактичних перевірок Головного управління ДПС у Черкаській області проведено за січень-серпень2020 року 242 фактичні перевірки, за результатами яких до бюджету донараховано 4841,2 тис. грн, що у 2 рази більше ніж за аналогічний період 2019 року, в якому проведено 294 фактичних перевірки, в результаті яких до бюджету донараховано 2445,1 тис. гривень.