Вшановуючи подвиг партизанів

Дата: 22.09.2020 12:27

Фото без опису22 вересня  Україна відзначає День партизанської слави.

Гордиться партизанською славою і наша Тальнівщина. Живуть у спогадах земляків героїчні вчинки підпільників, серед яких було багато жінок, молоді і дітей.

Все менше серед нас залишається тих, хто пам’ятає біль буремних років Другої Світової війни. Але всі ми мусимо берегти у своїй пам’яті і серцях світлий спомин про тих, хто на собі відчув усю трагедію кровопролитної війни. Бо зачепила вона крилом кожну українську родину. Захищали і відстоювали волю і свободу рідної землі від фашистських загарбників не лише воїни на фронтах, а й звичайні люди, жінки, діти. Відстоювали тяжкою працею в тилу, сміливою підпільною діяльністю прямісінько у лігві ворога.

Цьогоріч відійшла у вічність остання учасниця партизанського руху на Тальнівщині - Марія Юрпольська із Романівки.

Низький уклін світлій пам’яті мужніх підпільників!

Вшановуючи подвиг партизанів Тальнівщини у роки Другої Світової війни, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, в.о міського голови Василь Сідько, начальник відділу районної ради Галина Лементар та представник ветеранської організації Іван Кваша поклали квіти до Пагорба Слави.