Тальнівщина долучилася до Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень»

Дата: 23.09.2020 10:59

Фото без описуШколи Тальнівського району долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» та «Олімпійський урок».

По всіх навчальних закладах проведено урочистості з підняттям Олімпійського прапора, виконано гімн Олімпійців. Після урочистих лінійок відбувся Олімпійський забіг «З Україною в серці» під гаслом «Хто з фізкультурою на ти – в житті досягне висоти».

Учні 3-11 класів стали учасниками Олімпійського уроку, в ході якого дізналися про історію виникнення та розвитку Олімпійських ігор, про їх відродження, про значення символів.

Учителі фізкультури провели олімпійські старти під гаслом «Ми спритні та витривалі» для учнів 5-7 кл. Класні керівники організували години спілкування «Мій друг – фізкультура».  Протягом тижня у школах району відбувались виставки малюнків «У світі спорту».

Підсумком проведення Олімпійського тижня  стало визначення переможців, вручення грамот та медалей.