У межах програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво: капітальний дорожній ремонт у Тальнівському районі

Дата: 24.09.2020 10:19

Фото без описуНа території Тальнівського району продовжуються роботи з капітального дорожнього ремонту у межах програми Президента України #Великебудівництво.

Розпочато капітальний ремонт ділянки від автодороги Н-16 до в’їзду у м. Тальне, протяжністю 1,3 км.

Сьогодні голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал проінспектував темпи та якість виконання дорожніх робіт.

Замовник - Департамент будівництва Черкаської облдержадміністрації. Виконавець робіт – підрядна організація ТОВ "Євробуд Індустрія".