4 жовтня – День працівників освіти

Дата: 29.09.2020 12:26

Фото без описуШановні  вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада вітають Вас

із професійним святом - Днем працівників освіти.

Це свято об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо  плекаєте наше майбутнє свідоме, талановите молоде покоління, а головне патріотів  нашої країни.  Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки  Вашій повсякденній праці діти долучаються до невичерпної  скарбниці знань, яка допомагає їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Бажаємо Вам, дорогі освітяни, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, невичерпної енергії та людської поваги. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в імя щасливого майбутнього України.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА