КНП «Тальнівська ЦРЛ» інформує

Дата: 30.09.2020 14:07

Фото без опису

Серед населення району поширюються чутки щодо високої захворюваності медичних працівників КНП «Тальнівська ЦРЛ» на коронавірус.

На сьогоднішній день, дійсно при обстеженні двох медичних працівників виявлений позитивний ПЛР – тест. Стан захворілих на даний час відносно задовільний. Даних про професійний характер захворювання немає. Вивчаються інші контакти.

Інші медичні працівники , як і жителі району, хворіють сезонними простудними захворюваннями, при обстеженні експрес – тестами результати на COVID – 19  у них негативні.

Медичні працівники забезпечені необхідними засобами захисту, працюють у штатному режимі: не відбуваються планово медичні огляди працюючого населення.

Епідситуація на сьогоднішній день контрольована.