11 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 06.10.2020 12:21

Фото без описуШановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада вітають вас

із  професійним святом – Днем державної санітарно-епідеміологічної служби!

Державна санітарно-епідеміологічна служба відіграє в щоденному житті суспільства надзвичайно важливу роль. Її працівники завжди на передньому краї боротьби з епідеміями, різноманітними екологічними і техногенними загрозами. Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування,      водозабезпечення, стан навколишнього природного середовища. Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідеміологічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на людей техногенних катастроф.

Бажаємо всім працівникам санітарно-епідеміологічної служби району міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім’я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА