9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2020 16:25

Фото без описуШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

професійного свята!

Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Своїм вагомим творчим потенціалом ви примножуєте мистецькі скарби Тальнівщини.

Від усієї душі вдячні вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук.

Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, добра, благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші творчі плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і перемог.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА