В області продали право оренди на три ділянки водного фонду площею 16,7 га

Дата: 26.11.2020 08:49

Пресслужба ОДА

Фото без описуЗемельні торги з продажу права оренди трьох земельних ділянок водного фонду загальною площею 16,7800 га відбулися сьогодні в Департаменті агропромислового розвитку ОДА. Діялнки розташовані в адміністративних межах територіальних громад Городищенського, Маньківського та Христинівського районів Черкаської області, за межами населених пунктів.

Організатором земельних торгів є Черкаська обласна державна адміністрація, що делегувала повноваження Департаменту агропромислового розвитку, а виконавцем – приватне підприємство «Земекспертцентр» м. Жашків.

Стартова ціна лотів становила 24,6 тис. грн.

Особливу цікавість в учасників аукціону викликала земельна ділянка водного фонду площею 8,2 га уМаньківському районі. В результаті торгів річна орендна плата за вказану земельну ділянку під водним об’єктом сягнула 56,58 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Крім того, за водний простір до обласного бюджету додаткові надходження складуть 7598,52 грн. щорічно.

З переможцями аукціону уклали договори оренди водних об’єктів.

Робота з передачі в оренду водних об’єктів через аукціон триває.