6 грудня – День Збройних Сил України

Дата: 04.12.2020 16:08

Фото без описуШановні захисники України, військовослужбовці,

ветерани Збройних Сил України!

Тальнівська районна державна адміністрація  та районна рада  щиро вітають Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв біля витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає нашу державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Приміть слова щирої вдячності за Ваш нелегку, але таку благородну працю. Бажаємо всім українським військовослужбовцям успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.