24 грудня – День працівників архівних установ

Дата: 11.12.2020 10:08

Фото без описуШановні працівники архівних установ!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада  щиро вітають Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ.
         Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.

Завдяки Вам, дорогі архівісти, ми маємо можливість відчути дух історії, настрої попередників, об’єктивно усвідомити історичні події та факти.

Зичу Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків.