25 грудня – Різдво Христове

Дата: 11.12.2020 10:09

Фото без описуШановні земляки!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада  вітають Вас із Різдвом Христовим!

Відповідно до  церковного календаря, 25 грудня відзначають Різдво Христове вірники західного обряду.

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє нашого рідного краю і України. Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі світить ясна зоря.

Вітаємо всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаємо радості кожній родині. Нехай Різдво принесе Вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичимо міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі!    Гарних Вам і радісних різдвяних свят!