A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ В ЧАСТИНІ ІНФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРО ЗАПЛАНОВАНЕ МАСОВЕ ВИВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ (в.т.ч. ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ)

Дата: 31.12.2020 10:04
Кількість переглядів: 692

 

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ В ЧАСТИНІ ІНФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРО ЗАПЛАНОВАНЕ МАСОВЕ ВИВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ (в.т.ч. ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ)

Шановні роботодавці Тальнівщини!

           Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості повідомляє про внесення змін до абзацу третього пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України "Про зайнятість населення" щодо інформування державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників, в тому числі держслужбовців.

            Зміни визначають обов'язок роботодавців своєчасно та в повному обсязі подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України "Про державну службу").

          Дані зміни внесені Законом України від 02.12.2020 року №1030 "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

          НАГАДУЄМО, що згідно чинного законодавства про зайнятість населення, у разі неподання або порушення роботодавцем установленого порядку подання даних, передбачених абзацом третім пункту 4 частини третьої статті 50 цього Закону, стягується штраф у чотирикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

 

За детальною інформацією звертатись до Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за ?тел. (04731) 3-04-80.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування