Лариса Кошова про епідситуацію в Черкаській області 11 січня

Дата: 12.01.2021 08:58

Лариса Кошова про епідситуацію в Черкаській області 11 січня

Пресслужба ОДА

+228 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 11 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 42 009. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID?19 лікуються зараз 6490 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 663 особи, на апаратах штучної вентиляції легень – 27 пацієнтів.

За останню добу одужали +179 черкащан. Усього – 35 155 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло 364 людини. За останню добу – 6 підтверджених випадків:

61-річний чоловік з Черкас;

71-річна жінка зі Звенигородки;

82-річна жінка зі Звенигородського району;

83-річна жінка зі Звенигородки;

65-річна жінка з Черкас;

75-річна жінка з Черкас.

В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 21 працюють, 2 подали документи до НСЗУ. Всього в закладах розгорнуто 2306 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 2065 ліжок, це 90%. Загальна заповненість ліжок становить 29%.

Щоб не захворіти на COVID-19 та не інфікувати інших, варто дотримуватися простих, але дієвих методів: мийте та дезінфікуйте руки, уникайте скупчень людей, правильно носіть маски.

Як тільки з’являться будь-які симптоми коронавірусної хвороби або ГРВІ, відразу звертайтеся до свого сімейного лікаря. Вам зобов’язані зробити тест. Якщо виникають проблеми, телефонуйте відразу до контакт-центру з протидії поширенню COVID-19 за безкоштовним номером 0-800-60-20-19. Контакт-центр працює у цілодобовому режимі.