ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Дата: 12.01.2021 09:02

Шановні роботодавці Тальнівщини!

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості нагадує про необхідність подання до служби зайнятості, відповідно до ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України 16.05.2013 № 271(із змінами та доповненнями), ІНФОРМАЦІЮ про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.

ІНФОРМАЦІЯ подається не пізніше 1 лютого 2021 року!

Обов’язок інформувати Службу зайнятості за затвердженою формою поширюється на підприємства, установи, організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб.

Інформація подається роботодавцями до Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за місцем реєстрації.

За додатковою консультацією звертатись до фахівців Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за адресою м.Тальне, вул. Майданецька 13/1, або за тел. (04731) 3-04-80.