Бджолярі Черкащини торік отримали понад 12 млн грн держпідтримки

Дата: 15.01.2021 09:36

Бджолярі Черкащини торік отримали понад 12 млн грн держпідтримки

Пресслужба ОДА

Фото без описуУ 2020 році вперше суттєву підтримку отримала галузь бджільництва. Власникам бджолосімей Черкащини за наявні бджолосім’ї нараували та 12,1 млн гривень державної дотації, інформують у Департаменті агропромислового розвитку ОДА.

Документи прийняли від 245 міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад. Загалом, за отриманням дотації звернулися 1220 власників пасік, у яких утримується 58,5 тисячі бджолосімей, з яких 97 відсотків утримується у особистих селянських господарствах.

У 2021 році   планується  продовження дії Програми підтримки галузі бджільництва.

З метою поліпшення роз’яснювальної роботи щодо виконання положень Програми підтримки розвитку галузі бджільництва Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації надіслав листи до об’єднаних територіальних громад про підсумок роботи у 2020 році та щодо необхідності визначення  відповідальних осіб з числа працівників рад ОТГ за нарахування дотації власникам бджолосімей.