Виїзний прийом громадян

Дата: 16.05.2018 17:05

16 травня голова районної державної адміністрації Василь Клименко здійснив виїзний прийом громадян для вирішення на місці проблемних питань Кобринівської громади.

Керівник району зустрівся з жителями територіальної громади аби поговорити про питання, що їх турбують.

На всі запитання (зверення) головою адміністрації було надано грунтовні роз’яснення та дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Зокрема юрисконсультом райдержадміністрації прийнято офіційно колективні звернення від громадян.

Після завершення прийому громадян очільник краю відвідав заклади соціальної сфери, які розміщені на території села та поспілкувався з їх працівниками. Основними темами у спілкуванні були: реформи на місцях, належна робота усіх закладів соціальної сфери – все те, на що сьогодні направлені соціальні ініціативи Президента України Петра Порошенка.