Розгляд найважливіших екологічних проблем району

Дата: 11.07.2018 17:11

Фото без описуСьогодні, 11 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки на робочій нараді з головою ГО „Зелений Світ“ Анатолієм Ковальовим, старшим інспектором сектору цивільного захисту та оборонної роботи Сергієм Копернаком були обговорені найболючіші екологічні питання Тальнівського району.

Зокрема розглянули питання забруднення р.Тальянки на території Тальнівської ОТГ, що пов'язують з роботою Тальнівського цукрового заводу  ТОВ „Панда“, питання роботи філії ДП „Укрветсанзавод“, питання безперервного функціонування сміттєзвалища на території Тальнівської ОТГ та питання створення національного природного парку „Гірський Тікич“, до складу якого входять природні об'єкти Тальнівського району, в тому числі  парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва „Тальнівський парк“.

Під час обговорення звернуто увагу на малоефективну роботу органів місцевого самоврядування безпосередньо на місцях щодо вирішення екологічних питань та налагодження ефективної співпраці між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, громадськістю району та доведення до населення правдивої інформації про вжиття тих чи інших заходів в питаннях захисту навколишнього природного середовища.

З метою поліпшення ситуації по даному напрямку домовлено про проведення спільної наради з представниками громадськості, орендарями водних об'єктів, місцевою владою та керівниками підприємств, установ і організацій по питанню дієвих заходів направлених на поліпшення екологічної ситуації в районі.