Ремонт доріг

Дата: 29.05.2018 17:15

Підприємством „Райавтодор“ розпочато ремонтні роботи на ділянці дороги – під'їзд до міста Тальне, на що було виділено з обласного бюджету 153 тисячі.

Коли сьогодні зранку дорожники зняли верхнє старе покриття, під ним виявилася „пучинність“, тобто набралася вода.

На місце ремонтних робіт виїхав перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Гречка.

Директор „Райавтодору“ Петро Чубань пояснив, що така ситуація значно ускладнює ремонтні роботи. Потрібно вирити канаву і зробити дренаж із щебню крупної фракції. І тільки потім класти дорожнє покриття. Це відповідно тягне за собою значне збільшення витрат.

Володимир Васильович відзначив, що ситуація вивчається і наголосив на тому, що роботи потрібно виконати якісно. Тож районна державна адміністрація працює над вирішенням даної проблеми.