Сердечно вітаю вас з нагоди 27-ї річниці створення Служби безпеки України

Дата: 25.03.2019 18:07

Фото без описуЗ нагоди 27-ї річниці створення Служби Безпеки України Валентина Любомська привітала працівників Звенигородського підрозділу Управління СБУ в Черкаській області з професійним святом.

-Дякую вашому особовому складу за співпрацю з Тальнівським районом. Ваша робота зобов’язує бути мужніми, відважними, стійкими, уважними. Ви несете свою службу чесно і покірно, захищаєте державну та народну безпеку. Спасибі вам! Нехай труднощі, які зустрічаються на вашому шляху будуть легко переборні, а в особистому житті бажаємо не знати проблем. Здоров’я вам і душевного спокою. Зі святом, дорогі співробітники СБУ! – зазначила голова Тальнівської райдержадміністрації.