„Майбутнє лісу у твоїх руках“

Дата: 12.04.2019 21:55

Фото без описуГарною традицією стало для учнів 10-11 класів Мошурівської школи організовувати під патронатом Уманського лісгоспу акцію „Майбутнє лісу у твоїх руках“. Символічно й те, що відбувається вона напередодні Всеукраїнського дня довкілля (20 квітня). Школярі справжніми вчинками доводять, як це – дбати про довкілля.

От і цього дня, 12 квітня, в урочищі Кругляк, в адмінмежах Мошурівської сільської ради, було висаджено чотири тисячі саджанців дуба на території 1,6 га.

До акції із задоволенням приєдналися працівники Тальнівської райдержадміністрації, управління агропромислового та економічного розвитку, представники органів місцевого самоврядування, активісти різних громадських організацій.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації