Турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті воїна АТО Артема Жовтобрюха

Дата: 12.04.2019 21:45

Фото без опису11 квітня відбувся відкритий турнір Тальнівської школи №3 з міні-футболу, присвячений пам'яті воїна АТО Артема Жовтобрюха.

Цього дня йому б виповнилося двадцять два роки. Та вже більше року його немає поруч з рідними.

14 лютого 2018 року Артем Жовтобрюх загинув під час несенняслужби в районі с. Широкине, Волноваський район Донецькоїобласті.

Похоронено героя у рідному селі Криві Коліна.

Артем нагороджений відзнакою Президента України „За участь в антитерористичній операції“, відзнакою „За оборону Маріуполя“, відзнакою Начальника Генерального Штабу Збройних сил України „Учасник АТО“(посмертно).

Рішенням Тальнівської районної ради Артему Жовтобрюху посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини».

На пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні у Тальному мужньому захиснику встановлено меморіальну дошку.

Рік тому меморіальну дошку було відкрито і на школі №3, де навчався юнак. Тоді ж було започатковано і турнір, в пам'ять про доброго і сміливого учня, мужнього захисника, який любив життя, мріяв про мирне майбутнє, а ще дуже вправно грав у футбол…

Перед початком турніру, на знак вшанування пам'яті героя, було покладено квіти до меморіальних дошок.

У заході взяли участь батьки та друзі Артема. А також заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник управління соцзахисту та депутат районної ради Тетяна Маринченко, начальник відділу освіти молоді та спорту міської ради Раїса Карман.

У турнірі змагалися команди юнаків та дівчат – учні Тальнівської школи №3, Майданецької школи, Кривоколінського та Кобринівського НВК.

За результатами змагань першими стали команди юнаків та дівчат із Тальнівської школи №3. І навіть не зважаючи на дрібний дощ, гра була завзятою, а ще чесною і щирою. Спортивні здобутки турніру учасники присвятили світлій пам'яті Артема Жовтобрюха.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації