Тальнівська центральна районна лікарня отримала рекордний вантаж гуманітарної допомоги

Народний депутат України Сергій Нагорняк спільно із компанією НАК «Нафтогаз України» привезли для 6 районних лікарень 199 виборчого округу гуманітарну допомогу для подолання пандемії Covid-19. Відтак, нині кожна районна лікарня забезпечена респіраторами бук-3 FFP3, костюмами біологічного захисту, захисними масками, окулярами, рукавичками, антисептиками та іншими товарами захисту. Загальна вартість гуманітарного вантажу для лікарень округу – понад 2 млн 200 тис. грн, кожен медичний  заклад отримав допомоги на 387 тис. грн.

16:54 03.06.2020