До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

15:02 02.12.2019

Увага! Конкурс!

Тальнівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тальнівського району

14:59 28.11.2019

До уваги жителів району!

У пятницю 22 листопада 2019 року в приміщенні адміністративного будинку Тальнівської районної ради, вул. Соборна, 28 з 9.00 до 12.00 відбудеться прийом громадян помічником-консультантом народного депутата України Андрія Стріхарського.

14:03 21.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПРАВО ОРЕНДИ

Тальнівська районна державна адміністрація повідомляє про результати проведення конкурсу на право оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району, який відбувся 08 жовтня 2019 року . Об’єкти оренди:

12:29 10.10.2019

На протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»,при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

14:26 03.10.2019