До уваги суб’єктів підприємництва!

Оголошується КОНКУРС бізнес-планів суб’єктів малого та середнього  підприємництва на отримання фінансової підтримки для здійснення підприємницької діяльності на зворотній основі через Регіональний фонд підтримки  підприємництва у Черкаській області, терміном до 3-х років.

16:08 14.06.2018

Увага!!! На протидію рейдерським захопленням!

З метою захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі та урожаю, протидії незаконному захопленню підприємств, ГТУЮ у Черкаській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області розробило графік роботи мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги.

14:49 14.06.2018

Сучасна техніка для аграрного бізнесу

ТОВ "Укрсільгоспмаш" - керуюча компанія та офіційний представник ТОВ НВП "Херсонський машинобудівний завод" та ТОВ НВП "БІЛОЦЕРКІВМАЗ" пропонує широкий асортимент сучасних машин для ведення аграрного бізнесу, що дозволяють виконувати практично всі технологічні процеси сільськогосподарського виробництва.

14:28 12.06.2018

Конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря

Відповідно до рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні, розпорядження Тальнівської райдержадміністрації від 05.06.2018 №126 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні»

14:30 06.06.2018

Увага!

08:30 15.05.2018

УВАГА ФЕСТИВАЛЬ

НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ ФЕСТИВАЛЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ ПРОЙДЕ У “ЗАМКУ РАДОМИСЛЬ” УВАГА! ФЕСТИВАЛЬ 23-24 червня 2018 року в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль» відбудеться  V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба».

08:24 11.05.2018

„Summer Challenge 2018“

В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки обласною державною адміністрацією спільно з компанією Kasyanova EVENT 2 червня 2018 року в межах 3-го фестивалю тімбілдінгу „Summer Challenge 2018“ організовується проведення економічного форуму OPEN BIZ.

12:52 10.05.2018