Новини

Стан дорожнього покриття в області покращився в рази, – Сергій Сергійчук про якісні зміни в межах «Великого будівництва» (інфографіка) Пресслужба ОДА

09:08 30.12.2020

У Тальнівську багатопрофільну лікарню закупили сучасне обладнанням

У Тальнівську багатопрофільну лікарню закупили сучасне обладнанням 21 грудня народний депутат України Сергій Нагорняк передав медичному закладу у Тальному кардіомонітор з капнографом для реанімації, новий аналізатор крові для лабораторії, а також 11 пульсоксиметрів. Загальна сума допомоги становить 320 тис. грн. За словами головного лікаря медичного закладу Олега Солодька, такого поповнення обладнання у них давно не було.

10:58 28.12.2020