Лауреатів літературної премії імені Василя Симоненка оголосили на Черкащині

Лауреатів літературної премії імені Василя Симоненка оголосили на Черкащині Пресслужба ОДАНа Черкащині визначили лауреатів Всеукраїнської літературної преміх імені Василя Симоненка. Переможцями конкурсу стали киянин Андрій Шийчук з кращою поетичною збіркою та автор з Херсону Анатолій Кичинський у номінації «Кращий художній твір», інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

12:13 24.12.2020

Обіцяна підтримка: жителі Черкащини отримають «карантинну» допомогу від Президента Пресслужба ОДАДо 8 тисяч гривень одноразової допомоги отримають підприємці та працівники області. Гарантовані державою кошти всім сплятять до середини січня. Про це у ході брифінгу в ОДА повідомив начальник управління економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Дмитро Пивак.

11:02 23.12.2020