Семінар-навчання для бібліотекарів району

13 листопада у залі засідань районної ради було організовано якісну роботу із бібліотекарами району завідувачем сектору культури райдержадміністрації Оксаною Щербатюк.

12:02 14.11.2019

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

З метою матеріальної підтримки громадян, які зайняті доглядом за особами, нездатними за станом здоров’я до самообслуговування, чинним законодавством передбачено таку соціальну виплату, як компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги.

11:51 14.11.2019

Засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання  безробіття під час масового вивільнення

Засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання безробіття під час масового вивільнення

12 листопада 2019 року під головуванням керівника апарату Тальнівської районної державної адміністрації Лесі Соловей відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення.

16:09 13.11.2019

Відбулися фінальні районні змагання серед дітей

Щороку восени проводяться фінальні районні змагання серед дітей. Ось і цього року 12 листопада було проведено шаховий турнір серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2019 році.

15:26 12.11.2019