Дотримання вимог протипожежної безпеки. Із робочої наради

13 грудня у Тальнівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак та начальника районного сектору Управління  ДСНС у Черкаській області підполковника служби цивільного захисту Олега Слизького відбулась робоча нарада щодо організації позапланових перевірок протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей, закладів освіти, лікувальних установ та закладів соціальної сфери району.

12:05 13.12.2019

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

10 грудня заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак провела засідання колегії. На якому було розглянуто питання формування проєкту районного бюджету на 2020 рік, стану виконання у 2019 році районних програм „Турбота на 2015-2020 роки“, Питна вода Тальнівщини“ на 2010-2020 роки“, „Призовна дільниця на 2016 – 2020 роки“ та виконання завдань із залучення громадян до військової служби за контрактом.

10:43 11.12.2019

16 днів проти насильства

У рамках акції „16 днів проти насильства” службою у справах дітей Тальнівської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено тренінги, бесіди тематичні зустрічі, „круглі столи” в навчальних закладах міста та району з питань попередження насильства в сім’ях, дитячих колективах. Розповсюджувались плакати, буклети, листівки з питань профілактики насильства та боротьби із СНІДом.

17:00 09.12.2019

„Мир над Україною“

Урочисті заходи з нагоди Дня волонтера та Збройних Сил України розпочалися покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

16:33 06.12.2019