Новини

В обласному Департаменті соцзахисту роз’яснили оновлений порядок надання субсидій

Пресслужба ОДА  Починаючи від 20 жовтня спрощено умови призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян відповідно до Урядової постанови. Їх роз’яснили в Департаменті соціального захисту населення ОДА.

09:51 01.11.2019

Надходження податків від Черкаської області перевищать десять з половиною  мільярдів  гривень

Надходження податків від Черкаської області перевищать десять з половиною мільярдів гривень

В Черкаській області збір податків до державного бюджету України уже перевищив 4,5 млрд. гривень. А надходження податків до місцевих бюджетів Черкаської області незабаром сягнуть шести мільярдів гривень.

09:21 01.11.2019

За участі податкової служби на Черкащині працевлаштовано 10508 осіб

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати роботи податкової служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та озвучив результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

09:20 01.11.2019

Є чотири мільярди гривень єдиного внеску

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Черкаської області перетнули чотирьохмільярдну позначку та склали на сьогодні 4 122 млн.грн. Це на понад 500 млн.грн. більше, ніж за січень – жовтень 2018 року. А за десять місяців поточного року очікується надходження 4,321 млрд.грн. єдиного внеску (+683 млн.грн. до відповідного показника десяти місяців минулого року).

09:19 01.11.2019

«Урожай» на Черкащині: результати 9 місяців

Поточні результати операції «Урожай – 2019» повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський

09:11 01.11.2019

Покликання – милосердя

Вони вміють дарувати турботу іншим. Так можна сказати про всіх, хто вибрав справою життя – працю у соціальній сфері.

16:49 31.10.2019

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району та виконання районного бюджету йшлося на засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації 29 жовтня.

09:05 31.10.2019