Уже з 2020 року людям буде простіше отримати соціальні сервіси в регіонах

Міністерство соціальної політики планує спростити процедуру надання соціальних сервісів у регіонах за рахунок створення «фронт-офісів» на місцях. Про це заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль заявив у ході круглого столу «Децентралізація vs деінституалізація», присвяченого розвитку соціальних послуг у громадах.

08:44 05.11.2019

У службі зайнятості діють електронні сервіси для зручного пошуку роботи та працівників

У роботу служби зайнятості протягом останніх років впроваджено ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям, зокрема, електронні кабінети пошукача роботи та роботодавця. Також клієнти служби зайнятості мають можливість презентувати себе у створених відеорезюме та відеопрезентаціях. Водночас є можливість зарекомендувати себе роботодавцю у форматі онлайн співбесіди.

08:24 05.11.2019

Презентація навчальних закладів державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості, 25 жовтня Тальнівською районною філією Черкаського ОЦЗ для пошукачів роботи проведено профконсультаційний семінар на тему «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості». У якому взяли участь 16 безробітних, які протягом тривалого періоду не працевлаштувалися та перебувають на обліку в філії.

08:20 05.11.2019