ВІТАННЯ

28 червня - День Конституції України

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Батьківщини – народовладдя, гуманізму та законності.

09:36 27.06.2018

24 червня – День молоді

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято юнаків і дівчат, а також всіх тих, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

08:58 25.06.2018