Проведена щотижнева координаційна нарада

27 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак за участю керуючого справами районної ради Віталія Карпука була проведена щотижнева координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

16:50 27.08.2019

Ігор Шевченко ознайомився із роботою медичних установ

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко спільно із першим заступником голови облради Валентином Тарасенком ознайомився із роботою медичних установ обласної комунальної власності. Зокрема оглянув приміщення Черкаської станції переливання крові, поспілкувався із директором Центру екстреної медичної допомоги та відвідав обласний кардіологічний центр.

16:34 27.08.2019

Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

14:18 27.08.2019

«Моя Україна – прекрасна і незалежна»

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Тальнівському районному будинку культури відбулися урочистості за участю керівництва району та міста, громадськості, волонтерів, учасників АТО.

16:14 23.08.2019

Відбулася чергова сесія районної ради

23 серпня представники Тальнівської райдержадміністрації взяли участь у засіданні чергової тридцять четвертої сесії районної ради, яку провела депутат районної ради Валентина Сарана.

16:10 23.08.2019