Новини

Виїзна робоча нарада т.в.о. голови ОДА Тараса Висоцького у Тальнівський район. Напрацювання спільного механізму вирішення проблем

„Я прихильник конструктивних рішень. Моя ціль приїзду на Тальнівщину, як і в інші райони, - напрацювання спільного бачення вирішення критичних проблем, отримання спільного досвіду“, - наголосив у вступному слові т.в.о. голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький.

16:16 24.07.2019

Всеукраїнський проект "Герої наших сердець"

Справжні сучасні герої — це звичайні люди, які живуть поруч з нами в ці непрості часи. У їхнє життя прийшла війна. Вони втратили близьких, свій дім, роботу, справу життя, опинились у складних життєвих обставинах. Але незважаючи ні на що, знайшли в собі сили жити далі, здолали складнощі, з честю вийшли з безвихідних ситуацій, вибороли собі право на другий шанс. Ці люди не просто змінили своє життя, але й змінили світ навколо себе. Ці люди — герої.

12:28 24.07.2019

Володимир Зеленський пропонує відтермінувати штрафи за нерозмитнення автомобілів із єврономерами Президент України Володимир Зеленський пропонує народним депутатам на позачерговому засіданні 18 липня розглянути законопроект, який передбачає відтермінування на 90 днів штрафів для тих, хто не встигне розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією. Про це під час брифінгу 17 липня заявив заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка.

14:01 23.07.2019

Молоко в Україні вироблятиметься за новими вимогами

В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока. Відповідний наказ Мінагрополітики від 12.03.2019 №118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока та молочних продуктів» набрав чинності 15.07.2019 року (наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.06.2019 за №593/33564).

13:56 23.07.2019

Щодо коштів державної підтримки Тальнівського району

Останнім часом у засобах масової інформації та соціальних мережах з’являються статті щодо державних коштів на розвиток, які проходять повз нашого регіону та висловлюються звинувачення у сторону районної державної адміністрації щодо бездіяльності в частині залучення таких коштів.

15:48 19.07.2019