Новини

Виїзне засідання комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати у Лащову

Як і планувалося на щопонеділковій координаційній нараді при голові райдержадміністрації,  протягом цього тижня міжвідомча комісія районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі провела два виїзних засідання. У село Криві Коліна (інформація уже розміщена на офіційному сайті http://talnivska.rda.org.ua/news/1563451854/ ) і в Лащову.

12:34 19.07.2019

Із координаційної наради 15.07.2019

15 липня голова Тальнівської райдержадміністрації провела щотижневу координаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та інших служб району.

16:33 16.07.2019

Пенсійний фонд стає ближчим до людей

На виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області здійснюється ряд заходів, спрямованих на вдосконалення організації роботи щодо наближення пенсійних послуг до громадян та покращення якості обслуговування населення.

08:05 15.07.2019