«Вікі любить пам’ятки»: черкащан запрошують до фотоконкурсу

Черкащан запрошують долучитись до щорічного міжнародного конкурсу фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» Щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі, триватиме з 1 до 30 вересня. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

14:23 31.07.2019

Актуальні вакансії

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує!

15:40 30.07.2019

Завжди поруч: 32 ОТГ області очікують на власного поліцейського офіцера громади

Оберігатиме, захищатиме, дружитиме і буде завжди тут. Це – про поліцейського офіцера громади. Перші 32 об’єднані територіальні громади Черкащини вже готові прийняти до себе на службу такого працівника правопорядку. Відповідний Меморандум голови ОТГ підписали сьогодні у ході заходу за участю заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича.

15:36 29.07.2019

«Якість – основна вимога», – Тарас Висоцький про ремонт місцевих доріг

Постійний контроль за якістю виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення проводять на обласному, районному рівнях та в ОТГ. Це – основна вимога до замовників та виконавців робіт, каже т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький. Райони та тергромади особисто звітуватимуть про результативність тамтешніх дорожніх ремонтів.

09:14 29.07.2019

На черкаському летовищі відновили ремонтні роботи

Штучну злітно-посадкову смугу КП «Аеропорт Черкаси» продовжують відбудовувати. Тут відновили ремонтні роботи. Наразі розпочали армування з укладанням асфальтобетонного покриття. Оглянув хід робіт на летовищі т.в.о. голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

09:06 29.07.2019

Прийміть дитину у родину

Служба у справах дітей повідомляє, що на даний час в Комунальному закладі „Обласний  міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані“ перебувають діти, позбавлені батьківського піклування,  які потребують батьківської турботи, домашнього тепла та ласки.

14:56 26.07.2019

Глава держави підписав указ, спрямований на протидію рейдерству

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про заходи щодо протидії рейдерству». Документ містить набір інструментів, що будуть впроваджені найближчим часом для належного захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.

11:49 26.07.2019