Чергове засідання тендерного комітету при райдержадміністрації

19 листопада, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки та за участі керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей і членів комітету відбулося чергове засідання тендерного комітету при Тальнівській райдержадміністрації.

12:22 19.11.2018

Є потреба у кваліфікованих працівниках – служба зайнятості пропонує навчити

Якщо  підприємство прагне до розвитку, то керівник має подбати про свої кадри. Останнім часом кількість вакансій робітничих професій збільшується, а знайти цих фахівців не завжди вдається, їх просто немає на ринку.

16:32 16.11.2018

Відбулася 28 сесія районної ради

15 листопада Голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко взяв участь  у засіданні 28-ої сесії районної ради сьомого скликання.

15:39 16.11.2018

Керівників на місцях закликають сприяти військовим комісаріатам у проведенні призовної кампанії

Перебіг призовної кампанії на строкову військову службу обговорили в обласній адміністрації. Тут провели селекторну нараду з керівниками та представниками міст, районів і громад Черкащини. Головували перший заступник очільника області Віталій Коваль та обласний військовий комісар Євген Курбет.

13:03 16.11.2018

Професіографічна екскурсія – знайомство зі світом професій

Однією із форма профорієнтаційної роботи для учнівської молоді є професіографічна екскурсія,  яка дає можливість безпосередньо ознайомитись з професією у реальних умовах, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватись з професіоналами.

12:50 15.11.2018

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість підкріплена, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам’яті, ніж те, про що ми лише почули.  На виконання плану реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної  орієнтації на 2017 – 2020 роки та з метою сприяння розширенню знань школярів про світ професійної праці, інформування про різноманітність професій і основні правила вибору спеціальностей Тальнівська районна філія 07 листопада організувала  професіографічну екскурсію на підприємство міста ТОВ «КХП «Талне» з іноземними інвестиціями, яке з 1988 року веде успішну діяльність у сфері зберігання зерна та вироблення з нього борошна вищого та першого сортів. У заході взяли участь 26 школярів Тальнівського НВК «загальноосвітньої школи №1-гімназії».

12:13 15.11.2018

ОНЛАЙН-ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – НОВА ПОСЛУГА ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн-форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».        Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн - форматі. Тестування допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14- річного віку.        Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу. За детальнішою інформацією звертатися в Тальнівську районну   філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька 13/1; тел. 3-04-79

08:31 15.11.2018

Щодо недопущення надзвичайних ситуацій у зимовий період. Із робочої наради

Сьогодні зранку голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів робочу нараду за участю першого заступника Володимира Гречки та керівника філії „Тальнівський райавтодор“ Петром Чубанем.

17:03 14.11.2018