Новини

Черкаський ЦРМС показав журналістам одну із найбагатших громад регіону - Степанецьку ОТГ

Степанецька ОТГ – громада успіху: тут навіть у маленькому селі відкрили салон краси. А ще тут придбали „Мерседес“ для перевезень мешканців громади, тут мають чим ремонтувати дороги – у перспективі, не лише на території своєї ОТГ. Це одна з небагатьох громад, що відкрила власне виробництво. Це одна із двох громад Черкащини, що віддає частину своїх надходжень державі (так звана реверсна дотація, що складає 15 млн. грн.)

12:06 30.10.2018

Співпраця громад: як це працює на Черкащині

Черкаська область є одною із лідируючих по впровадженню децентралізації в Україні. У зв'язку із цим багато об’єднаних територіальних громад починають співпрацювати між собою. Детальніше про укладання угод та чим вигідна співпраця між громадами для їх мешканців, дізнавалися кореспонденти Zmi.ck.ua.

12:01 30.10.2018

Проект USAID „Агросільрозвиток“ визначить земельні ресурси і запропонує перспективні бізнес та соціальні проекти 10 громадам

Про це стало відомо під час громадських обговорень у Паланській ОТГ на Черкащині, де презентували пілотний проект перспективного використання земельних ресурсів, реалізований за підтримки проекту USAID „Агросільрозвиток“.

11:56 30.10.2018

На Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ

Двадцять третього грудня на Черкащині пройдуть перші місцеві вибори у 27 ОТГ. За повідомленням відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату, 12 жовтня 2018 року Центральна виборча комісія розглянула звернення 22 обласних державних адміністрацій та прийняла рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (постанова №156).

11:54 30.10.2018

Мокрокалигірська ОТГ розвінчує міфи навколо реформування медицини

У період реформування органів влади і управління, секторальних реформ створюється поживний грунт для міфів навколо оновлення систем, запровадження новацій, порушення стереотипів. І незважаючи на очікувані та отримані позитиви, покращення  та приклади успіхів і соціальних перемог, міфи наполегливо чіпляються і продовжують жити у свідомості громадян. Такою є ситуацію і в реформуванні галузі охорони здоров’я. Але у Мокрокалигірській ОТГ ми побачили, як розвінчуються міфи навколо медичних реформ.

11:48 30.10.2018

Ближче, швидше, якісніше і по-європейськи: черкаські об’єднані громади створюють власні центри надання адмінпослуг

Однією з основних цілей створення об’єднаних територіальних громад є наближення якісних послуг до споживача. Щоб житель найменшого села міг отримати послуги (а серед них і адміністративні), не виїжджаючи з населеного пункту. Таку можливість мешканцям ОТГ Черкащини дають центри адміністративних послуг, які активно створюють у громадах.

11:39 30.10.2018