Триває набір до служби Поліції. Із робочої зустрічі

Восьмого листопада до Тальнівської райдержадміністрації завітали представники Головного Управління Національної Поліції в Черкаській області, зокрема і начальник УКЗ ГУНП в Черкаській області І.А.Давиденко.

10:52 09.11.2018

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Що потрібно зробити після народження дитини?

Павле Дмитровичу! Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять        по-різному. Дякую.

12:05 07.11.2018

Добру справу робимо разом

Таке розуміння і співпраця є гарним прикладом для всіх, хто вболіває за життєдіяльність свого району.

11:51 07.11.2018

Щотижнева координаційна нарада 06.11.2018

Шостого листопада голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів щотижневу координаційну нараду за участю заступників Володимира Гречки, Тетяни Півторак, керуючого справами апарату районної ради Віталія Карпука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

11:49 07.11.2018