Управління соціального захисту населення інформує

26 листопада 2018 року для стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було доставлено гуманітарну допомогу з Німеччини.  Це багатофункціональні ліжка, матраци, тумбочки, інвалідні візки, ходунці, туалетні стільці. Усе вкрай необхідне для мешканців стаціонарного відділення. Гуманітарна допомога є безкоштовною. Однак, для оплати транспортних послуг необхідно 100 тис.грн.

15:38 21.12.2018

На протидію домашньому насильству

17 грудня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі під головування заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак.

10:58 18.12.2018

Стратегічний план району. Із засідання районної Ради регіонального розвитку

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка: „Розробка стратегії регіонального розвитку повинна базуватися на чіткому розумінні дієвості перспективних програм в умовах об'єднання району в одну громаду“.

13:02 17.12.2018

У Києві почався Об'єднавчий собор Єдиної православної церкви

Зараз на Софійській площі у Києві вже розпочалася спільна молитва ієрархів за автокефалію української православної церкви. Там зібралися тисячі людей з прапорами України, які прийшли підтримати створення Єдиної церкви. Серед них і колектив Тальнівської районної державної адміністрації. Приємною новиною стало й те, що трудовий колектив мав нагоду зустрітися з Василем Клименком, вже теперішнім головою Маньківської райдержадміністрації.

11:13 15.12.2018