«Бюджетна децентралізація дає результати», – очільник Черкащини

Обсяг мобілізованих коштів до державного та місцевих бюджетів області сягнув близько 11 млрд грн за дев’ять місяців цього року. Про це сказав очільник Черкащини Юрій Ткаченко на засіданні колегії ОДА.

16:36 23.10.2018

Що потрібно знати, аби захистити свої інтереси у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості?

Одним із найбільш доступних, і тому поширених засобів захисту своїх прав є звернення зі скаргами, зауваженнями та пропозиціями до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків.

10:58 23.10.2018

«Процес формування об’єднаних громад триває», – Юрій Ткаченко

Перспективний план формування територій громад доопрацьовують на Черкащині. Сьогодні в ОДА під головуванням обласного керманича Юрія Ткаченка відбулася нарада за участі керівництва обласної ради, фракцій і груп, а також районних обласних адміністрацій і рад, об’єднаних територіальних громад тощо.

16:03 22.10.2018

Передовий досвід. Як у Бузівській ОТГ нове громадянське суспільство будують

У Бузівській об’єднаній громаді, утвореній торік, взялися будувати нове громадянське суспільство, де місцевим жителям буде комфортно жити, навчатися, працювати та відпочивати у своєму селі, а не мігрувати за кордон. Для цього в Бузівській ОТГ розробили власну програму розвитку та реалізації потенціалу сільського населення, орієнтовану на європейські взірці, працюють над стратегією розвитку до 2025 року, тут підняли прапор Євросоюзу, а ще чекають на волонтера Корпусу Миру США, який впродовж двох років працюватиме поруч з ними в громаді. Як їм це вдалося, дізналися журналісти газети «Сільські обрії».

14:16 22.10.2018

На вшанування відомого земляка

Не одне покоління українців виросло на добрих і мудрих казках „дідуся Панаса“. Всі ми добре пам'ятаємо передачу „Вечірня казка“ на Українському телебаченні і її ведучого Петра Юхимовича Весклярова (справжнє прізвище – Вескляр).

10:30 22.10.2018

Нарада з керівниками навчальних закладів

Голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова райради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник фінансового управління Наталя Шпичак взяли участь у роботі наради керівників навчальних закладів району, яка відбулася сьогодні, 19 жовтня. Також на засіданні були присутні голова районної організації Профспілки працівників освіти Людмила Нестругіна, голови первинних профспілкових організацій, депутати районної ради та журналісти.

15:20 19.10.2018

Про початок та закінчення опалювального сезону 2018-2019 років

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства інформує, що відповідно до розпорядження Тальнівської районної державної адміністрації від 10.10.2018 № 220 „Про початок та закінчення опалювального сезону 2018-2019 років“ опалювальний сезон 2018-2019 років рекомендовано розпочати з 15.10.2018 року та завершити весною при утриманні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох днів + 8 оС і більше, згідно довідок гідрометцентру.

16:32 17.10.2018