Робоча нарада до Дня захисника України

4 жовтня під керівництвом заступників голови райдержадміністрації Володимира Гречки та Тетяни Півторак за участю керівника апарату Лесі Соловей, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва у Тальнівському районі. Урочисті заходи заплановано провести 12 жовтня поточного року у Тальнівському районному будинку культури.

16:08 04.10.2018

Більш ніж півмільйона заборгованої зарплати стягнуто ДВС області у вересні

Ще 568 тис грн заборгованої зарплати вдалося стягти державним виконавцям з підприємств-боржників Черкаської області у вересні. 140 тис грн стягнуто з ПАТ «АЗОТ», 428 тисяч – з ДП «Корсунь-Шевченківський гранкар’єр «Сівач».

15:03 04.10.2018

Виїзне засідання Центру допомоги учасникам АТО

Сьогодні у залі засідань Тальнівської районної ради відбулося виїзне засідання Центру допомоги учасникам АТО у форматі круглого столу на тему: „Психологічна реабілітація ветеранів та учасників АТО“ за участю начальника відділу „Центр допомоги учасникам АТО“ Черкаської ОДА Євгенія Одновола, фахівця центру Наталії Кучерової, спеціаліста обласного центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді Людмили Пони.

09:45 04.10.2018

За контрактом: в області триває набір військовослужбовців до ЗСУ

Цьогоріч майже 600 черкащан вже вирішили заступити на військову службу до Збройних сил України за контрактом. Це близько 60 % від планового завдання області від Генштабу на цей рік. Про це повідомив очільник обласного віськового комісаріату Євген Курбет.

08:35 04.10.2018

На Черкащині розпочався осінній призов

Майже 700 чоловіків мають заступити на службу до підрозділів Збройних сил України. Такий план має Черкащина на осінній призов. Вже наступного тижня проводжатимуть на строкову службу перших 200 призовників. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції обласний військовий комісар Євген Курбет.

08:34 04.10.2018

Щотижнева координаційна нарада 02.10.2018

Другого жовтня голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів щотижневу координаційну нараду за участю голови районної ради Валентини Любомської, заступників Володимира Гречки, Тетяни Півторак та керівників структурних підрозділів.

08:48 03.10.2018

«Перспективний план – не догма», – очільник області

Перспективний план формування територій громад області доопрацьовують на Черкащині. Сьогодні в ОДА під головуванням обласного керманича Юрія Ткаченка відбулася нарада за участі керівництва обласної ради, фракцій і груп, а також районних обласних адміністрацій і рад, об’єднаних територіальних громад тощо.

08:23 02.10.2018

Керівники району привітали людей похилого віку

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, сьогодні 1 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська та начальник управління соціального захисту населення Тетяна Маринченко відвідали Тальнівський територіальний центр соціального обслуговування.  Вони поспілкувалися із мешканцями закладу та  оглянули умови їх проживання. Зокрема керівники району висловили глибоку пошану людям поважного віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами утверджували українську державність.

15:31 01.10.2018